Souhlas se zasíláním obchodních sdělení a poskytnutím slevy

Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení společností Michal Gerstberger, se sídlem Hněvčeves 34, 503 15 Nechanice. IČO: 03355543 Dále jen „Společnost“. Tímto souhlasíte s tím, že Společnost bude zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek.

Poskytnutí osobních údajů

Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány v souladu se zákonem č. XXX/20XX Sb., o ochraně osobních údajů, a v souladu se zásadami a pravidly Společnosti pro ochranu osobních údajů.

Účel zpracování

Vaše osobní údaje budou zpracovávány za účelem zasílání obchodních sdělení, nabídek, novinek a informací o produktech, službách a akcích Společnosti. Společnost si vyhrazuje právo zasílat výše uvedené informace prostřednictvím e-mailu, SMS nebo jiných komunikačních kanálů.

Sleva na první objednávku

Jako dík za váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení vám Společnost poskytuje slevu ve výši 100 Kč na vaši první objednávku. Tato sleva je platná pouze pro nové zákazníky a nelze ji kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami.

Zrušení souhlasu

Máte právo kdykoli zrušit svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení tím, že nás kontaktujete na e-mail info@kazetaci.cz nebo na telefon 777 279 448

Platnost souhlasu

Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení je platný od uděleného data souhlasu dokumentu až do jeho zrušení.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli otázky ohledně zpracování vašich osobních údajů či tohoto souhlasu, můžete mě kontaktovat na následujících kontaktních údajích:

  • E-mail: info@kazetaci.cz
  • Telefon: 777 279 448